Sanal Para Bitcoin Tuzağı

Burç Çocuk Eğlence Erkek Finans Genel Haber Kadın Magazin Oyun Sinema Sohbet Spor

Sanal Para Bitcoin Tuzağı

Sanal Para Kara para Dediğimiz Olay Büyük paraların döndüğü dijital para olarak adlandırılan bir yazılım teknolojisidir.
yani çağdaş para tuzagıdır borsa gibi farklı para birimlerini düşürüp yükselterek para kazanmayı planlıyorlar. kasıtlı olarak para birimlerini düşürüyorlarki herkez bir kereden yüklensin para birimlerini alsın insanlar ucuz diye alıyor sonra dahada düşüyor bu işe ufak para ile giren zaten kar etmez sadece parasını başkaları çalısıtırır ve yer, aracı firmaların aylık geliri 3 ile 5 milyon dolar arasında mükemmel para kazanıyorlar.
bunlarıda onun bunun parası ile yapıyorlar piyasalarını canlandırmak için bütün para birimleri aşağı çekiyorlar sonra herkez bu para birimlerini alıyor ve kara para trafiği canlanıyor sonra biraz yükseltip tekrar düşürüyorlar insanlar yine hücum ediyor az miktarda aldıkları için zarar ediyorlar çünkü komisyon parası 65 tl ile 80 tl arasında değişiyor bu paraların en değerlisi bitcoin’dir alt para birimleri btc, xrp, eth yani bitcoin rpil ve eteryum gibi isimlerle söylenir.
Aslında son zamanlarda yapılan reklamların sebebi çağdaş soygunculuk yapmak insanları sanal para almalarını sağlamak için tv radyo sosyal medya bu aralar sıkça kullanılıyor, benim tavsiyem şudurki sakın güvenmeyin sadece sizin paralarınızı kullanıyorlar..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir